گروه فن آوران هوشمند بهسازان فردا،  با کسب رتبه 57  به عنوان شرکت پیشرو معرفی شد

همزمان با برگزاری مراسم رتبه بندی IMI100 و انتخاب یکصد شرکت برتر کشور گروه فن آوران هوشمند بهسازان فردا،  با کسب رتبه 57  به عنوان شرکت پیشرو معرفی شد

عملکرد مطلوب گروه فن آوران هوشمند بهسازان فردا موجب شد این شرکت پس از کسب عنوان پيشرو در سال 96، مجدداً در رتبه بندی شرکت های برتر در سال 97 ،  با ارتقا از رتبه 70 به 57 ، برای دومين سال متوالی  به عنوان شرکت پیشرو حوزه فناوری اطلاعات معرفی شود که براساس اين ارزيابی، لوح قدردانی و تندیس مربوطه به دکتر علی حکیم جوادی مدیر عامل این شرکت اهدا شد.


لازم به ذکر است شرکت به پرداخت ملت که يکی از برترین شرکتهای گروه بهسازان فردا می باشد نيز  با کسب رتبه 88 و در واقع با 47 پله ارتقا نسبت به سال گذشته، بعنوان شرکت پیشرو انتخاب گرديده است. 
بهسازان فردا در اين رتبه بندی  با 21 هزار و 472 میلیارد ریال فروش، مقام پنجاه و هفتم را کسب کرد که  در مقایسه با میزان فروش سال گذشته، بیش از 5 هزار میلیارد ریال رشد نشان می دهد.

 


اين گروه با تاکيد بر تحول ديجيتالی و بانکداری ديجيتال، برای ارائه خدمات الکترونیکی، زیر ساخت های مناسبی را فراهم کرده است که در همراهی اين مجموعه با سازمانها و نهادهای مهم کشور،  زمينه ساز توفیق در اجرای پروژه های بزرگ ملی مانند سامانه تدارکات الکترونيکی دولت، سامانه پرداخت سوخت  و همچنين آغاز فعاليت IOT در بحث تهران هوشمند گرديده است.