behsazan-theme-change behsazan-theme-change

شرکت به‌پرداخت ملت|سال تاسیس 1384

شرکت به‌پرداخت ملت فعالیت خود را از سال 1384 به‌عنوان ارائه دهنده‌ خدمات پرداخت الکترونیکی با اخذ مجوز رسمی از بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران آغاز کرد و پس از  تشکیل شرکت شاپرک در سال 1391، مجوزهای لازم را جهت ادامه فعالیت از شرکت مذکور نیز اخذ کرد.
به‌پرداخت ملت مسئولیت راه‌اندازی، توسعه و پشتیبانی شبکه‌  انواع  ابزارهای پرداخت با هدف گسترش نظام پرداخت الکترونیک و بازارهای مالی کشور را برعهده گرفت. این شرکت علاوه‌بر ارائه‌ خدمات پرداخت الکترونیکی، توسعه‌ محصولات خاص‌منظوره، ارائه راه‌حل‌های تخصصی برای مشتریان و توسعه نظام پرداخت کشور و حمایت از شرکت‌های نوظهور در زمینه فناوری مالی را اولویت کاری خود قرار داده‌است.
به‌پرداخت به‌لحاظ تعداد و مبلغ تراکنش‌های انجام گرفته، یکی از  شرکت‌هایی است که بالاترین درصد سهم از بازار پرداخت کشور، را به‌خود اختصاص داده‌است. به‌پرداخت ملت همواره به‌عنوان شرکت پیشرو‌ در این حوزه، با پایبندی کامل به قوانین وضع شده و با حفظ منافع بلندمدت تمامی ذینفعان اکوسیستم پرداخت کشور، به رقابت پرداخته و برآیند فعالیت‌های آن‌ را می‌توان در نتایج کسب شده توسط این شرکت مشاهده کرد.
با گسترش دامنه‌ و حجم فعالیت‌های "به‌پرداخت ملت" و با هدف ورود به بازارهای جدید، این شرکت در سال 1396 وارد بورس اوراق بهادار تهران شد و بخشی از سهام خود را به علاقمندان سرمایه‌گذاری واگذار کرد. استقبال سهامداران از این عرضه و اقبال روزافزون پذیرندگان و دارندگان کارت‌های بانکی به خدمات این شرکت، نویدبخش افق‌های روشنی برای تمامی ذی‌نفعان این شرکت است.

افتخارات و گواهینامه‌ها
•کسب رتبه اول در ایران و نیز رتبه چهاردهم در بین150 شرکت بزرگ پرداخت دنیا توسط نشریه معتبر نیلسون ریپورت
•کسب رتبه اول در زمینه‌های تولید و پشتیبانی نرم‌افزارهای سفارش مشتری و خدمات پشتیبانی از سوی شورای عالی انفورماتیک کشور
•شرکت دانش‌بنیان به تأیید معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری
•دریافت تندیس سیمین برند محبوب ایرانی در گروه پایانه‌های فروشگاهی در جشنواره برند محبوب مصرف‌کنندگان
انتخاب مجدد به عنوان شرکت دانش‌بنیان در حوزه فناوری اطلاعات