behsazan-theme-change behsazan-theme-change

شرکت سرو حامی پارس|

شرکت سرو حامی پارس در سال 1393 با هدف  مشاوره، اجرا و ارائه خدمات نگهداری و پشتیبانی مراکز داده تاسیس گردید.  شرکت  از ابتدا با تشکیل مجموعه ای از نیروهای فنی و توانمند و تکیه بر  تکنولوژی  های نوین فناوری، اجرای پروژه های تخصصی در حوزه مراکز داده و  ارائه راه  حل های مبتنی بر ابر را در اولویت فعالیت های خود قرار داد. 
این  شرکت به عنوان یکی از پیشروان و مجریان راهکارهای زیرساخت مجازی و ابر  سازمانی (Cloud) در کشور، مفتخر است سازمان‌ها و مشتریان بزرگ خود را در  راستای همگام سازی با تغییرات دیجیتال فناوری اطلاعات و همچنین تغییر نگرش  کسب و کارهای آتی، همراهی نماید.
پاسخ  سریع به نیازهای سازمان‌های اینترپرایس در گذر تحول دیجیتال، بهره مندی و  همگام شدن با آخرین تکنولوژی‌ها، نیازمند تیم فنی و کاردان می باشد و  استفاده از نیروهای با تجربه و متخصص همواره جزء اولویت‌های مجموعه به شمار می رود. از سویی دیگر، سرو حامی پارس  به‌عنوان عضوی از دو خانواده سرو رایانه و هلدینگ فناوران هوشمند بهسازان  فردا تلاش نموده‌است تا خدمات خود را با همان نگرش به ارزش‌های مشترک، حس  مسئولیت، تعهد و انتقال دانش جهت کمک به مشتریان وفادار خود، به اثبات برساند.
زنجیره ی ارزش شرکت سرو حامی پارس
مشاوره، نظارت، طراحی ، اجرا و پیاده سازی ، آموزش ، نگهداری ‌و امن سازی راهکارهای مراکز داده و زیرساخت ابر سازمان های اینترپرایس