behsazan-theme-change behsazan-theme-change

معرفی بهسازان ملت|سال تاسیس 1373

شرکت بهسازان ملت در سال ۱۳۷۳ با هدف توانمندسازی بانک ملت در حوزه‌های مرتبط با فناوری اطلاعات تأسیس شد. این شرکت از بدو آغاز به‌کار خود، با تجهیز منابع و به‌کارگیری متخصصان مجرب در حوزه‌های مختلف فناوری اطلاعات و خدمات بانکی، تلاش گسترده‌ای را به منظور طراحی و توسعه‌ی انواع راهکارها و محصولات بانکی نوین به‌عمل آورد.
ماحصل این تلاش‌ها در کمتر از یک دهه به تولید اولین سامانه‌ی بانکداری متمرکز در داخل کشور، فعال در محیط کامپیوترهای بزرگ و قابل پیاده‌سازی در یک بانک بزرگ مقیاس انجامید. این افتخار به‌عنوان اولین تجربه از باور توانمندی‌های یک سازمان ایرانی، دوره‌ی جدیدی از خودباوری در این صنعت را به‌همراه داشت.
بهره‌مندی از مدیران و کارشناسان متخصص، دستیابی به فناوری‌های روز در حوزه‌های مختلف فناوری اطلاعات و بانکداری، پیروی از استانداردها و بهترین تجارب جهانی در تولید نرم‌افزارهای کاربردی و ایجاد روحیه‌ی خودباوری در تولید نرم‌افزارهای پیچیده، اصلی‌ترین قابلیت‌ها و دستاوردهای شرکت بهسازان ملت را بنیان نهاده است. شرکت بهسازان ملت علاوه بر ایفای نقشی محوری در توسعه‌ی بانکداری دیجیتال در بانک ملت، از جایگاه ویژه‌ای در اکوسیستم خدمات مالی کشور برخوردار بوده و جزو معدود شرکت‌های دانش‌بنیانی است که در تمامی زمینه‌های فعالیت خود دارای رتبه یک شورای عالی انفورماتیک است.
اکنون با اندوخته‌ای به وسعت بیش از ربع قرن تجربه، شرکت بهسازان ملت در سطح ملی ارزش‌آفرینی می‌کند. توسعه‌ و مدیریت پلتفرم ستاد به‌عنوان سکویی برای ایجاد شفافیت و بهره‌مندی عموم مردم از منافع آن، نمونه‌ی بارزی از این ایفای نقش است.
بهسازان ملت، دوران نوینی از فعالیت خود را تجربه می‌کند. بهره‌مندی از نیروی جوانی و اتکاء به خرد و اندوخته ذهنی سرمایه‌ی انسانی باتجربه، بهسازان را در مقام پیشران تحولات این اکوسیستم قرار داده است. توسعه‌ی پلتفرم‌های بانکی هوشمند و دیجیتال و پلتفرم‌های غیربانکی جدید و ارزش‌آفرین در سطح ملی، ادای دین بهسازان به ذینفعان خود و این سرزمین پرگهر است. ما بهسازانِ ملتِ ایران هستیم.