behsazan-theme-change behsazan-theme-change

 
پــیــــشــــرو تـــحـــول
دیــجــیــتــالــــی بــــــا
نــوآوری و هــوشــمــنــدی
 
 

درباره ما

تاریخچه

در سال 1373، روند توسعه فناوری اطلاعات و ارتباطات در بانک ملت وارد دوره جدیدی از حیات خود شد. اصلی‌ترین ویژگی دوره جدید، شتاب فزاینده توسعه فاوا با رویکردی تخصصی در حوزه‌های مختلف و بهره‌گیری از آن به‌عنوان پیشران در کسب و کار بانک می‌باشد. در این دوره و با رویکرد جدید تا سال 1392 شرکت‌های تخصصی فناوری اطلاعات و ارتباطات در بانک ملت به 6 شرکت افزایش یافت و نیاز به ایجاد یک شرکت مادر برای انسجام مدیریتی و تخصصی این شرکت‌ها قوت گرفت و مقدمات تأسیس شرکت مادر تخصصی در حوزه فاوا در سال 92 فراهم و نهایتاً در ابتدای سال 93 "گروه فن‌آوران هوشمند بهسازان فردا" تأسیس و فعالیت خود را آغاز کرد.
مأموریت اصلی این گروه، توسعه، تأمین، تدارک و ارائه خدمات جامع در حوزه‌های فناوری اطلاعات و فناوری‌های تحول‌گر پیشرفته به بانک ملت (به‌عنوان سهامدار اصلی) و سایر مشتریان متقاضی این نوع خدمات تعریف شده‌است. همچنين اين شرکت وظیفه‌ ايجاد هم‌راستایی و هم‌افزایی در ميان مجموعه‌ شرکت‌های گروه را عهده‌دار می‌باشد.
گروه بهسازان فردا، با بهره‌گیری از ظرفیت فوق‌العاده موجود خود و روند تحولات فناوری و همکاری با سایر نهادها و سازمان‌های کشور، امکان ایجاد خدمات و محصولات ترکیبی را نیز در خود پرورش داده‌است. از نمونه‌های موفق همکاری گروه بهسازان فردا در پروژه‌های ملی، می‌توان به توسعه و پشتیبانی "سامانه پرداخت الکترونيکی سوخت" و "سامانه تدارکات الکترونیکی دولت(ستاد)"، اشاره کرد.
بهسازان فردا، به‌عنوان پیشتاز تحول دیجیتالی در صنعت بانکداری و پرداخت، توانسته است در توسعه خدمات بانکداری دیجیتال و پیاده‌سازی دولت الکترونیک گام‌های مؤثری بردارد. اينک اين گروه، ضمن تلاش برای مشارکت با ساير بانک‌ها و شرکت‌های فناوری، با تاسيس مرکز نوآوری و کارخانه استارت‌آپ و همکاری با دانشگاه‌های برتر کشور، ضمن فراهم نمودن بستر رشد شرکت‌های نوپا و خلاق، آمادگی دارد در پروژه‌های بزرگ حوزه‌های فناوری اطلاعات که نیاز به سرمایه‌گذاری دارند مشارکت کند.

javascript:void(0)

چشم انداز

چشم انداز

گروه سرآمد ديجيتال متشکل از قویترين توسعه دهندگان راهکارها و سکوهای نوآورانه فناوری اطلاعات برای ذينفعان در اکوسیستم های کسب و کار دیجیتال کشور به صورت مشارکتی، همکارانه و رقابتی در راستای مبدل شدن به رهبر، مرجع دانش و هماهنگ کننده

سخن مدیرعامل

  خداوند متعال را شاکریم که در ظل توجهات حق تعالی، با حمایت مديران فرهیخته و ساعی بانك ملت و در کنار مدیران پرتلاش و دلسوز و سرمایه عظیم نیروی انسانی متخصص و متعهد شركت‌های گروه بهسازان فردا با استعانت از ذات اقدس حق و اعتقاد به ارزش‌های الهی در جهت ارائه خدمات مطلوب و  باكيفيت در اکوسیستم پرداخت و بانکداری نوین ميهن عزيزمان ايران حضوري فعال و چشمگير داشته باشيم.

خانواده بزرگ بهسازان فردا توانسته با بهره گيري از نيروي انساني مجرب و متخصص به عنوان بزرگترين سرمايه در كنار فناوري‌های پيشرفته، ظرفیت فوق‌العاده موجود در شرکت‌ها و همکاری با سایر نهادها و سازمان‌های کشور، گام بلندی در راستای تحـقق اهـداف و چشم انداز خود بردارد.
ما بر اين باور هستيم كه با فراهم سازی بستری مناسب برای بومی‌سازی دانش، بروز خلاقیت‌ها و نوآوری نیروهای نخبه و جوان در كنار استفاده از تجربیات پیشکسوتان صنعت پرداخت و بانکداری نوین همواره خواهیم توانست به‌عنوان برترين و سرآمد ترين گروه پيشرو در اکوسیستم فناوری اين مرز و بوم نقش آفرینی نمایيم.

تیم بهسازان

حمید احمدیان

حمید احمدیان

حمید احمدیان

عضو هیئت مدیره

27315000

ahmadiyan@behsazanfarda.ir

دکتر احمد جعفری

دکتر احمد جعفری

دکتر احمد جعفری

مدیرعامل و عضو هیئت مدیره

عضو هیئت مدیره

27315000

a.jafari@behsazanfarda.ir

رسول لطفی آذر

رسول لطفی آذر

رسول لطفی آذر

رئیس هیئت مدیره

27315000

lotfiazar@behsazanfarda.ir

علی گلزاری

علی گلزاری

علی گلزاری

نائب رئیس هیئت مدیره

27315000

golzari@behsazanfarda.ir